Kontakt oss

Vi snakker gjerne med deg. Kontakt oss idag!



kontakt oss

Dersom du skal kjøpe eller bestille Leca - klikk her

For alle andre henvendelser, er det bare å ta kontakt pr telefon eller epost. Her er noen naturlige kontaktpunkter:

NB: Vi opplever for tiden problemer med mailen vår, og det hender dessverre at alle mailer ikke kommer fram til oss. Dersom det haster, ber vi deg i stedet om å ringe oss.

Leca Norge AS
Årnesvegen 1

2009 Nordby 

Org.nr. 918 799 141

 

Besøksadresse hovedkontor:

Brobekkveien 84
Alnabru, 0614 Oslo

 

 

 

Rune Eliassen

Rune Eliassen 

Salg og markedsdirektør

rune.eliassen@leca.no
Mob: +47 90 09 33 12

Morten Müller

Morten Müller

Kommunikasjonssjef

morten.muller@leca.no
Mob: +47 90 03 86 29

Ole Fredrik Fodnes

Ole Fredrik Fodnes

Teknisk Salg

olefredrik.fodnes@leca.no
Mob: +47 41 20 72 98

Jon Hauge

Jon Hauge

Salgssjef Lettklinker

jon.hauge@leca.no
Mob: +47 90 53 65 84

Terje Engelkor

Terje Engelkor 

Salgsingeniør Lettklinker

terje.engelkor@leca.no
Mob: +47 90 50 12 15

Truls Klavestad

Truls Klavestad

Business Development Manager
Filtralite

truls.klavestad@saint-gobain.com
Mob: +47 90 53 01 83

Ottar Aune

Ottar Aune

International Sales and Business Development
Filtralite

Ottar.Aune@saint-gobain.com
Mob: +47 97 54 82 07

Baptiste Rogeau

Baptiste Rogeau

International Sales and Business Development
Filtralite

baptiste.rogeau@saint-gobain.com   
Tlf: +47 90 66 69 14

Helge Huser

Helge Huser

Forretningsutvikling Leca

helge.huser@leca.no
Mob: +47 95 22 75 35

Jan Øyvind Christensen

Jan Øyvind Christensen

Salg og Service

jan.oyvind.christensen@leca.no
Mob: +47 97 98 85 42

Svein Olav Barikmo

Svein Olav Barikmo

Salgsingeniør

svein-olav.barikmo@leca.no 
Mob: +47 90 86 06 37

Oddvar Hyrve

Oddvar Hyrve

Senior Prosjektleder

Oddvar.Hyrve@saint-gobain.com
Mob: +47 90 79 29 98

Geir Norden

Geir Norden

Sivilingeniør

Geir.Norden@saint-gobain.com
Mob: +47 99 53 80 62

Jaran Wood

Jaran R. Wood

Prosjektleder

jaranraymond.wood@saint-gobain.com  
Mob: +47 91 72 87 50