Kontakt oss

Her ser du hvordan du får kontakt med oss, enten du skal bestille varer eller du har spørsmål til oss.



kontakt oss

Dersom du skal kjøpe eller bestille Leca - klikk her

For alle andre henvendelser, er det bare å ta kontakt pr telefon eller epost. Her er noen naturlige kontaktpunkter:

 

Leca Norge AS
Årnesvegen 1

2009 Nordby 

Org.nr. 918 799 141

 

Besøksadresse hovedkontor:

Brobekkveien 84
Alnabru, 0614 Oslo

 

 

 

Rune Eliassen

Rune Eliassen 

Salg og markedsdirektør

rune.eliassen@leca.no
Mob: +47 90 09 33 12

Morten Müller

Morten Müller

Kommunikasjonssjef

morten.muller@leca.no
Mob: +47 90 03 86 29

Ole Fredrik Fodnes

Ole Fredrik Fodnes

Teknisk Salg

olefredrik.fodnes@leca.no
Mob: +47 41 20 72 98

Jon Hauge

Jon Hauge

Salgssjef Lettklinker

jon.hauge@leca.no
Mob: +47 90 53 65 84

Terje Engelkor

Terje Engelkor 

Salgsingeniør Lettklinker

terje.engelkor@leca.no
Mob: +47 90 50 12 15

Truls Klavestad

Truls Klavestad

Business Development Manager
Filtralite

truls.klavestad@saint-gobain.com
Mob: +47 90 53 01 83

 

 


 


 

Baptiste Rogeau

Baptiste Rogeau

International Sales and Business Development
Filtralite

baptiste.rogeau@saint-gobain.com   
Tlf: +47 90 66 69 14

Helge Huser

Helge Huser

Forretningsutvikling Leca

helge.huser@leca.no
Mob: +47 95 22 75 35

 

Frank Nornberg

Frank Nornberg

Salgssjef nord

frank.nornberg@leca.no
Mob: +47 94 15 21 20

Svein Olav Barikmo

Svein Olav Barikmo

Salgsingeniør

svein-olav.barikmo@leca.no 
Mob: +47 90 86 06 37

Oddvar Hyrve

Oddvar Hyrve

Senior Prosjektleder

Oddvar.Hyrve@saint-gobain.com
Mob: +47 90 79 29 98

Geir Norden

Geir Norden

Sivilingeniør

Geir.Norden@saint-gobain.com
Mob: +47 99 53 80 62

Jaran Wood

Jaran R. Wood

Prosjektleder

jaranraymond.wood@saint-gobain.com  
Mob: +47 91 72 87 50

Petter Opdahl

Petter Opdahl

Country Controller

petter.opdahl@leca.no
Mob: +47 41 55 09 75

Cai Syuan Wu

Cai Syuan Wu

Ordre- og logistikkansvarlig

caisyuan.wu@leca.no
Mob: +47 96 72 18 51

Helle Fossheim

Helle Fossheim

Prosjektleder Produksjon og WCM

elle.fossheim@saint-gobain.com
Mob: +47 45 23 16 67